Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 17055939-85
Šifra proizvođača: 17055939
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% Полиамид Постава: 100% Полиамид Полнење: 100% Рециклиран полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DW0DW09350-THW
12.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A061930BHAV-36M
17.090 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J219008-0JV
14.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50471226-688
17.290 МКД
Големина
34
36
38
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS013504
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS013454
7.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8274173-73
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS013230
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS013225
10.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DW0DW10485-TIF
6.894 МКД
Заштеда -40%
11.490 МКД
Големина
XS
S
M
L