Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GSS011193
Isbn: W1BL15WE4F0-G1DA
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 63%Памук 37%Полиамид

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J218267-ACF
15.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL009250
12.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL009249
18.390 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DW0DW12621-ACM
14.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS012348
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS011933
11.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS011847
8.813 МКД
Заштеда -30%
12.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS011846
8.813 МКД
Заштеда -30%
12.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS011842
9.032 МКД
Заштеда -20%
11.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8273512-53
3.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A049460EFAB-7DV
25.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 161646-0003
7.227 МКД
Заштеда -70%
24.090 МКД
Големина
XS
S
M
L