Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MISS SIXTY

ЈАКНА

Шифра на артикл: 6N4YJ5250000-G24
Провери достапност
 • XXS
  XXS
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100%Полиестер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 22WWEWAR-2002
11.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 200483_BK
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50479323-001
20.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50476281-001
34.490 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J219832-BEH
19.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A067510AEAI-9XX
23.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A061930BHAV-9XX
17.090 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A5WQ1-001
25.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A5WUD-001
16.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A5WTS-001
13.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5011319A-02A
8.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS013966
14.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL