Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
CALVIN KLEIN

ЈАКНА

Шифра на артикл: J20J216258-BEH
12.990 МКД
12.990 МКД
9.743 МКД
Заштеда: 3.247 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • XS
    *
  • S
    *
  • M
    *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DW0DW11115-BDS
15.743 МКД
Заштеда -25%
20.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DW0DW08588-BDS
11.618 МКД
Заштеда -25%
15.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 21WWEWBE-2000
9.743 МКД
Заштеда -25%
12.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS011194
10.493 МКД
Заштеда -25%
13.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS011167
8.618 МКД
Заштеда -25%
11.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 191576_BK
3.368 МКД
Заштеда -25%
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50458701-001
27.593 МКД
Заштеда -25%
36.790 МКД
Големина
XS
M
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50455227-001
20.093 МКД
Заштеда -25%
26.790 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50455642-001
14.093 МКД
Заштеда -25%
18.790 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 6N4YJ5250000-G24
14.243 МКД
Заштеда -25%
18.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 6N4LJ7180000-G24
23.093 МКД
Заштеда -25%
30.790 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 17046709-99
3.743 МКД
Заштеда -25%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L