Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
BOSS

ЈАКНА

Шифра на артикл: 50454984-1
26.990 МКД
26.990 МКД
26.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50464306-002
22.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50465395-001
14.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27064005-99
15.990 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A035450JEAA-9XXA
16.090 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A041280LAXT-900
12.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ000611
6.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DM0DM12303-BDS
9.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50465220-001
26.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J30J320275-BEH
12.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0953530-01
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL009198
12.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011400A-02A
4.823 МКД
Заштеда -30%
6.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL