Барај
ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GSS010679
Isbn: W1BL32WE4P2-G011
17.790 МКД
17.790 МКД
17.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5011037A-18C
14.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5010996A-01C
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 17075916-05
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 17047501-02
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 17025918-05
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL008563
9.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 17025516-05
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 17014753-05
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 17002877-05
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L