Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DIESEL

ЈАКНА

Шифра на артикл: A027090HCAW-42A
14.790 МКД
8.890 МКД
8.890 МКД
Заштеда: 5.900 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A036810KEAF-7CJ
31.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ MS110082A-XX4
14.792 МКД
Заштеда -20%
18.490 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011134A-OPI
5.243 МКД
Заштеда -30%
7.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M1426JT2678-7207
10.245 МКД
Заштеда -50%
20.490 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ MS310921A-OPK
7.432 МКД
Заштеда -20%
9.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011124A-5OL
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A22Y9-CA2
3.749 МКД
Заштеда -50%
7.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A035090BFAQ-42A
9.590 МКД
Заштеда -40%
15.990 МКД
Големина
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011254A-5OL
10.843 МКД
Заштеда -30%
15.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011135A-VRI
5.243 МКД
Заштеда -30%
7.490 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A2C9P-845
5.499 МКД
Заштеда -50%
10.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A243U-CA1
5.999 МКД
Заштеда -50%
11.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL