Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SUPER DRY

ЈАКНА

Шифра на артикл: W5010718A-07Q
5.590 МКД
5.590 МКД
1.677 МКД
Заштеда: 3.913 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS012153
7.490 МКД
Заштеда -30%
10.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J217697-0IM
13.190 МКД
Заштеда -30%
18.890 МКД
Големина
XS
S
M
L