Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GSS009574
Isbn: M1RL47WDQ50-G8BW
12.990 МКД
9.090 МКД
7.272 МКД
Заштеда: 5.718 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Последно парче
Провери достапност
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A2C9P-J74
10.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A2GA1-J74
11.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011212A-GAG
6.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011201A-GUL
7.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A2CV3-J74
9.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 2836491-25
4.000 МКД
Заштеда -50%
7.999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
XXXL