Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ЈАКНА
SUPER DRY

ЈАКНА

Шифра на артикл: W5010700A-42O
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја БОРДО

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37005550-76
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L