Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DIESEL

ЈАКНА

Шифра на артикл: A016110GBAY-9XXA
18.890 МКД
18.890 МКД
18.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • XS
    *
  • S
    *
  • M
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 87096328-99
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J215643-BEH
10.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS009542
9.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS009541
9.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8279632-01
2.449 МКД
Заштеда -30%
3.499 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 87046332-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A042470ACAW-9XX
34.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8279691-01
1.609 МКД
Заштеда -30%
2.299 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J215652-BEH
11.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL007612
8.490 МКД
Големина
XS
S
M