Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GSS009369
Isbn: W1RL52WCOG0-G5N1
10.390 МКД
10.390 МКД
7.273 МКД
Заштеда: 3.117 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 88% Полиестер 12% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5010717A-RXG
3.913 МКД
Заштеда -30%
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5010718A-RXG
3.913 МКД
Заштеда -30%
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W1220ZT2600-7196
15.990 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5010759A-RXG
3.913 МКД
Заштеда -30%
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL