Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DESIGUAL

ЈАКНА

Шифра на артикл: 21SWEW23-1000
10.990 МКД
10.990 МКД
10.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  *
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 42
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21


Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W1220TT2606-1584
16.290 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W1220NT2843-1584
12.590 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 87063260-05
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 87003262-05
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L