Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
PARFOIS

ЈАКНА

Шифра на артикл: 180978_BU
3.790 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • S-M
    *
  • M-L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БОРДО
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21

Остави коментар

Trenutno nema komentara