Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GSS009084
Isbn: W1RL84WDOG2-G831
9.090 МКД
9.090 МКД
6.363 МКД
Заштеда: 2.727 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • XS
    *
  • S
    *
  • M
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 24591-0002
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 21SWEW16-4069
8.533 МКД
Заштеда -30%
12.190 МКД
Големина
S
M
L
XL