Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 87062007-76
7.990 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БОРДО
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100% Полиестер Полнење

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 77099205-43
2.490 МКД
Заштеда -38%
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 77099205-05
2.490 МКД
Заштеда -38%
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 77009604-37
3.590 МКД
Заштеда -40%
5.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 77029403-99
2.990 МКД
Заштеда -50%
5.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 77068254-37
6.990 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 77008630-30
2.990 МКД
Заштеда -40%
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 77088260-99
3.990 МКД
Заштеда -39%
6.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 77076713-08
4.490 МКД
Заштеда -31%
6.490 МКД
string(0) ""
string(0) ""