Барај
Ж.ЈАКНА
Ж.ЈАКНА
Ж.ЈАКНА
Ж.ЈАКНА
Ж.ЈАКНА
Ж.ЈАКНА
Ж.ЈАКНА
Ж.ЈАКНА
Ж.ЈАКНА
Ж.ЈАКНА
CALVIN KLEIN

Ж.ЈАКНА

Шифра на артикл: J20J214185-BAE
12.690 МКД
12.690 МКД
12.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • XS
    *
  • S
    *
  • M
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 100%Полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J214850-VCV
17.190 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J214844-BEH
12.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J214851-0IM
19.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J214456-ZAA
11.190 МКД
Големина
XS
S
M
string(0) ""
string(0) ""