Барај
%
×
Forever denim with replay
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК Б

Шифра на артикл: 4277747-01
1.790 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 70
    85
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК Б
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона Continuity
Состав 74% ПОЛИАМИД 26% ЕЛАСТИН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 7917254-01
1.990 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 7917250-01
1.990 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5667822-01
1.590 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5667819-01
1.590 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5667827-01
1.590 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5667830-01
1.590 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4657715-01
1.590 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4657713-01
1.590 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4657719-01
1.590 МКД
Големина
90
95
100
1.790 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1