Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS012623
Isbn: 1GG7525640Z-G7GT
12.590 МКД
10.090 МКД
10.090 МКД
Заштеда: 2.500 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 80% Вискоза 20% Полиамид

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37001250-53
890 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37050353-52
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 197832_BL
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37082506-50
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 197357_LB
2.690 МКД
Големина
M-L
XS-S
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 27075747-50
990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 27025757-02
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 5543649-19
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 1333194-19
1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8953894-84
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8953891-85
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 194930_BL
2.190 МКД
Заштеда -19%
2.690 МКД