Барај
%
×
Okaidi new collection
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
PARFOIS

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 175520_BK
590 МКД
590 МКД
472 МКД
Заштеда: 118 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 20% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 80% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
872 МКД
Заштеда -20%
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
590 МКД
590 МКД
472 МКД
Заштеда: 118 МКД
Извести ме за попуст
2
1