ЖЕНСКА ДЕНИМ ЈАКНА
ЖЕНСКА ДЕНИМ ЈАКНА
ЖЕНСКА ДЕНИМ ЈАКНА
ЖЕНСКА ДЕНИМ ЈАКНА
ЖЕНСКА ДЕНИМ ЈАКНА
ЖЕНСКА ДЕНИМ ЈАКНА
LEVIS

ЖЕНСКА ДЕНИМ ЈАКНА

Шифра на артикл: 29944-0055
7.990 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДЕНИМ ЈАКНА
Бренд LEVIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 79% Памук 21% Лиоцел

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""