Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ДЕНИМ ЈАКНА
ДЕНИМ ЈАКНА
ДЕНИМ ЈАКНА
ДЕНИМ ЈАКНА
ДЕНИМ ЈАКНА
ДЕНИМ ЈАКНА
ДЕНИМ ЈАКНА
ДЕНИМ ЈАКНА
LEVI'S

ДЕНИМ ЈАКНА

Шифра на артикл: 29944-0108
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДЕНИМ ЈАКНА
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Состав 100% ПАМУК