Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
DAN JOHN

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: DJ000300
Isbn: CONN01-2190-BSTANTRACITE
790 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • 40/41
    40/41
  • 42/43
    42/43
  • 44/45
    44/45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона Dan John Continuity
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П LV701226897 002
690 МКД
Големина
39
43
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П LV701226895 002
890 МКД
Големина
39
43
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 67000700-92
390 МКД
Големина
42
45
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 67000701-91
390 МКД
Големина
42
45
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 67020687-92
890 МКД
Големина
42
45
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 67000698-92
690 МКД
Големина
42
45
790 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1