Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
DAN JOHN

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: DJ000564
Isbn: CONK05-1800-BATNERO
7.990 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Последно парче
Провери достапност
  • 42
    42
  • 45
    45
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона Dan John Continuity
Состав 100% КОЖА
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 50470059-001
10.640 МКД
Заштеда -20%
13.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ U024WA00043-9999
5.832 МКД
Заштеда -20%
7.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ U0299A00043-9999
5.103 МКД
Заштеда -30%
7.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ U024WB00043-9999
5.103 МКД
Заштеда -30%
7.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 50459079-001
13.290 МКД
Големина
7
8
9
10
11
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 50464139-001
9.310 МКД
Заштеда -33%
13.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ DJ000318
7.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ U156TA00039-9999
3.895 МКД
Заштеда -50%
7.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ U169GA00043-9999
6.153 МКД
Заштеда -30%
8.790 МКД
Големина
40
41
41,5
42
42,5
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 50451831-1
8.895 МКД
Заштеда -50%
17.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ U046TB00043-9999
3.995 МКД
Заштеда -50%
7.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ U947VA00043-9999
3.036 МКД
Заштеда -60%
7.590 МКД
Големина
39
40
41
41,5
42
42,5
43
44
45
46
43,5