Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
ЧАДОР
PARFOIS

ЧАДОР

Шифра на артикл: 205618_TU
1.290 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
LOYAYLTY -15% SS24

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАДОР
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав РАЧКА: 100% ПОЛИПРОПИЛЕН / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИОЛЕФИН ЕЛАСТОМЕР / ДРШКА: 100% ЧЕЛИК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАДОР 67050623-68
890 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1