New arrivals – новите омилени парчиња!
БЛОГ

New arrivals – новите омилени парчиња!

25.12.2019.

Во потрага сте по нови и свежи парчиња со кои ќе го збогатите вашиот изглед и ќе изгледате стилски за секоја пригода?

Погледнете ги новите парчиња од колекциите на Mango, Women’secret, Geox, Springfield и Parfois и направете си комбинации во кои ќе се чувствувате ултра тренди во новата година.

MANGO бермуди - 2.490 ден. 

Без разлика дали го негувате деловниот стил или пак потребни ви се шик парчиња за младешки изглед, нашите брендови нудат огромен стилски избор.

MANGO фустан - 3.990 ден. 

Создадени за жените што секогаш сакаат да изгледаат и да се чувствуваат добро, вашите фаворити од изобилството нови парчиња можете да си ги одберете на нашата онлајн страна и мобилната апликација која можете да ја симнете уште денеска на супер едноставен начин.

SPRINGFIELD блуза - 1.799 ден. 

Креирајте си комбинации и нарачајте ги веднаш за да го избегнете целиот метеж предизвикан од новогодишната еуфорија.

Сите нови трендови од вашите омилени брендови можете да ги погледнете на нашата онлајн страна и постојано да се информирате за свежите и тренди парчиња што девојките ширум светот ги обожаваат.

WOMEN'SECRET градник - 1.599 ден.

Сега е вистинскиот момент на вашите комбинации да им дадете нов шарм за уникатен изглед со кој ќе ја одбележите новата година.

Секако, кон крајот на старата, не заборавајте и дека е најубавото време за подароци, па одберете го омиленото парче за него или за неа од нашите колекции „Gifts for her“ и „Gifts for him“, а подгответе се и за најблескавата ноќ со некое од нашите парчиња од колекцијата „Party Look“.


Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:
                        

.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

14.
Aug.
2020.
БЛОГ
За сите нови есенски денови на кои допрва ќе им се радуваме, нашите брендови веќе подготвија исклучително стилски колекции полни кул и уникатни парчиња кои з...
10.
Aug.
2020.
БЛОГ
Постои едно парче на кое секогаш му се враќаме во оние моменти кога не сме сигурни за одбраната комбинација и со кое никогаш не можете да погрешите – с...
07.
Aug.
2020.
БЛОГ
И додека брендовите веќе почнаа да ги прикажуваат новите колекции поради кои толку и се радуваме на есента, постојат неколку клучни парчиња без кои не можете...
string(0) ""
string(0) ""