ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 67060605-70
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67052518-82
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67012519-70
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67023261-52
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67002520-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67002520-94
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67012519-99
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67064403-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67022885-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957061-31
1.999 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957061-18
1.999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957645-01
2.999 МКД
Големина
38
42
44
36
40
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957491-31
2.999 МКД
Големина
36
38
40
42
44
string(0) ""
string(0) ""