Барај
Момците едногласни: Ова се хит парчињата за оваа есен!
БЛОГ

Момците едногласни: Ова се хит парчињата за оваа есен!

 

Оваа есен се чини повторно акцентот го стави на едноставните парчиња во плакарот, а тоа особено многу им се допаѓа на момците!

 

Супер е тоа што како и секоја сезона досега, ова значи дека има исклучително многу простор за храбро комбинирање, односно додавање на модни додатоци за дополнително истакнување на вашите стајлинзи.

За среќа, нашите брендови се погрижија сосема навреме да ве запознаат со новите колекции и стилските парчиња во истите, па денеска, денот им го посветуваме на фаворитите.

Совршениот спој на неутрални бои и навидум едноставни кроеви оваа есен ќе го видиме кај шик дуксерите со потпис на вашите омилени брендови, кај карго панталоните што никогаш не изгледале подобро, кај зимските и топли јакни и што уште не.

Ова се неколку од парчињата без кои момците не можат да си ги замислат комбинациите оваа студена сезона, а тоа дефинитивно се потврдува и низ градските улици што стануваат сè поубави. Она на што мора да му посветите значајно внимание зимава, е дефинитивно стилскиот капут што ќе биде ваш сојузник во секоја шик комбинација. Зависно од боите што ги негувате, сивиот или црниот капут секогаш е полн погодок, но не двоумете се и купете го и оној карираниот како еден од омилените оваа студена сезона. Подеднакво шик, комбинирајте го со омилениот дуксер со качулка бидејќи сезонава се чини нема правила и сè изгледа толку добро!

 

За вашите уникатни и секогаш впечатливи комбинации, ние ги одбравме фаворитите од новите колекции, а сите останати нови парчиња ги гледате на следниов линк.

 

 

 

 

06.10.2021.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

18.
Oct.
2021.
БЛОГ
Со оглед на тоа што се ближи студената сезона, првото парче на кое воопшто помислуваме се топлите јакни, кои истовремено се шик, но и сосема доволни да помин...
14.
Oct.
2021.
БЛОГ
Не постои човек што деновиве барем еднаш не го изговорил името на најпопуларната серија на Нетфликс на сите времиња – „Squid Game“!  ...
12.
Oct.
2021.
БЛОГ
Многумина ќе кажат дека најголемите промени се случуваат напролет, но според нас, есента е вистинското време создадено за промени. Повозбудлива од кога и да ...
08.
Oct.
2021.
БЛОГ
„Во моментов најмалку ми треба некој што не знае што сака. Јас сум 33 годишна разведена мајка на голем син. Јас точно знам што сакам и дефинитивно знам...
04.
Oct.
2021.
БЛОГ
Повеќе од сигурно е дека на светот не постојат постилски девојки од Французинките, а тоа се докажува од сезона во сезона кога на сите оние нови трендови, тие...
01.
Oct.
2021.
БЛОГ
Во очекување на возбудливото отворање на новиот трговски центар во градот East Gate Mall, сега е вистинско време да ви ги откриеме сите новитети што токму та...
30.
Sep.
2021.
БЛОГ
По долга пауза, деновиве во Париз се одржува една од омилените модни недели во чии рамки светски познатите дизајнери досега ги прикажале своите најдобри коле...
28.
Sep.
2021.
БЛОГ
Во неколку наврати говоревме за есенцијалните парчиња облека за оваа есен, па и воопшто, за вистинските класици што секоја дама треба да ги има во плакарот.
27.
Sep.
2021.
БЛОГ
Без разлика на тоа што мислењата за Војвотката од Сасекс, Меган Маркл сè уште се поделени, никој не може да говори негативно за нејзиниот стил.
22.
Sep.
2021.
БЛОГ
„Семејство. Некои велат дека е традиција, ние сакаме да велиме дека се корени. Оние кои остануваат силни и здружени. Место каде сите се поддржуваат. Ме...