Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
ARISTOTELI BITSIANI

БЛУЗА

Шифра на артикл: 9506045-063
2.650 МКД
1.329 МКД
1.329 МКД
Заштеда: 1.321 МКД
Провери достапност
  • M/L
    M/L
  • L/XL
    L/XL
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 80%акрил 20% ликра
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50469224-100
9.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50468543-001
9.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50468392-100
6.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50467156-001
10.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL