Барај
Уште поголемо намалување во Superdry: Шопинг до -60%!
БЛОГ

Уште поголемо намалување во Superdry: Шопинг до -60%!

 

Само за вас, овозможивме уште поголемо намалување во омилениот бренд Superdry за шопинг на сите омилени парчиња!

 

Одберете ги вашите фаворити и уште денеска, посетете ја продавницата на Superdry во Скопје Сити Мол или погледнете ги сите производи кои се дел од намалувањето до -60% на нашата онлајн продавница.

Сезонското намалување во Superdry со себе донесе голем број на кул парчиња што момците секогаш ги обожаваат, а само сега, ги добиваат по одлични цени, а подеднакво стилски модели ќе најдат и девојките.

 

Иако ќе помислите дека можеби е рано да се подготвите за студените денови што доаѓаат, имајте на ум дека парчињата на Superdry секогаш се едни од омилените и моделите ги снемува од полиците со исклучителна брзина.

Во одличната понуда на брендот овојпат се и обувките и останатите модни додатоци како ранци и торби за кои се чини е совршено време да си ги набавите и да се подготвите за супер викенд или пак годишен одмор.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Во ниту еден момент не заборавајте ниту на ултра стилските фустанчиња со потпис на брендот како ултимативен хит што девојките го одбираат сезонава за на плажа.

Кога сме кај плажа, брендот и оваа сезона нуди супер интересни модели на костими за капење кои важат за едни од омилените благодарение на исклучителниот квалитет на материјалите и интересните модели.

Викендот е како создаден за шопинг на вашите омилени производи од Superdry, а истите можете да ги погледнете и онлајн и да си направите супер нарачка!

 

 

 

 

 

 

 

 

15.07.2021.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

27.
Jul.
2021.
БЛОГ
Покрај облеката што е наменета специјално за нив, благодарение на трендовите изминатиот период, бремените дами можат да најдат нешто за себе и во регуларните...
23.
Jul.
2021.
БЛОГ
И официјално, на 30 – ти јули можеме да ја прогласиме фестивалската сезона за отворена и со големо задоволство да ви го најавиме концертот на единствен...
21.
Jul.
2021.
БЛОГ
Сакајќи овие разговори да ги изнесеме и надвор од канцеларија, решивме да направиме заедничка дружба на која нашите најмили би се запознале и тоа би било неш...
19.
Jul.
2021.
БЛОГ
Џеси Буш е дефинитивно една од најпознатите инфлуенсерки на денешницата за која медиумите многупати пишуваа дека може да го продаде било кое парче седејќи во...
14.
Jul.
2021.
БЛОГ
Додека сè уште трае намалувањето, сега е време да ги одберете најубавите модели во кои ќе го поминете остатокот од летото и целосно ќе им се препуштит...
12.
Jul.
2021.
БЛОГ
Сосема очекувано и повеќе од потребно, за црвениот килим дамите одбраа некои од најубавите креации што можете да си ги замислите, а совршен беше моментот што...
07.
Jul.
2021.
БЛОГ
Речиси 18 месеци од последната недела на Висока мода во Париз, возбудата во овој град од 5-ти до 8-ми јули е на највисоко можно ниво како резултат на првите ...
06.
Jul.
2021.
БЛОГ
Ако оваа сезона ги барате совршените маички на куси ракави, но и сакате навреме да се подготвите за следната сезона и да ги набавите најстилските дуксери и ј...
05.
Jul.
2021.
БЛОГ
Прекрасната инфлуенсерка и долгогодишен модел со навистина интересна животна приказна, е една од најголемите обожавателки на брендот Mango, па речиси секојдн...
02.
Jul.
2021.
БЛОГ
Петокот речиси и да не може да биде поубав! Од денеска, па сè до недела, онлајн и во продавниците на Fashion Group започнува неодолива промоција во чи...