Барај
Уште поголемо намалување во Superdry: Шопинг до -60%!
БЛОГ

Уште поголемо намалување во Superdry: Шопинг до -60%!

 

Само за вас, овозможивме уште поголемо намалување во омилениот бренд Superdry за шопинг на сите омилени парчиња!

 

Одберете ги вашите фаворити и уште денеска, посетете ја продавницата на Superdry во Скопје Сити Мол или погледнете ги сите производи кои се дел од намалувањето до -60% на нашата онлајн продавница.

Сезонското намалување во Superdry со себе донесе голем број на кул парчиња што момците секогаш ги обожаваат, а само сега, ги добиваат по одлични цени, а подеднакво стилски модели ќе најдат и девојките.

 

Иако ќе помислите дека можеби е рано да се подготвите за студените денови што доаѓаат, имајте на ум дека парчињата на Superdry секогаш се едни од омилените и моделите ги снемува од полиците со исклучителна брзина.

Во одличната понуда на брендот овојпат се и обувките и останатите модни додатоци како ранци и торби за кои се чини е совршено време да си ги набавите и да се подготвите за супер викенд или пак годишен одмор.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Во ниту еден момент не заборавајте ниту на ултра стилските фустанчиња со потпис на брендот како ултимативен хит што девојките го одбираат сезонава за на плажа.

Кога сме кај плажа, брендот и оваа сезона нуди супер интересни модели на костими за капење кои важат за едни од омилените благодарение на исклучителниот квалитет на материјалите и интересните модели.

Викендот е како создаден за шопинг на вашите омилени производи од Superdry, а истите можете да ги погледнете и онлајн и да си направите супер нарачка!

 

 

 

 

 

 

 

 

15.07.2021.
Trenutno nema komentara

Слични статии

08.
Aug.
2022.
БЛОГ
Без разлика на трендовите, постои еден задолжителен моден додаток кога се сончевите денови во прашање, а веројатно веднаш погодивте дека станува збор за очил...
04.
Aug.
2022.
БЛОГ
Ова лето, повеќе не треба да ја барате совршената чанта – истата се наоѓа во новата колекција на вашиот омилен бренд Guess и е постилска од кога и да е...
29.
Jul.
2022.
БЛОГ
Отсега, целата козметика која е љубов на прв поглед, можете да ја најдете уште поблизу до вас, и тоа во трговскиот центар Сити Мол каде ве очекуваат неодолив...