Барај
Фантастичен викенд исполнет со супер промоции на Fashion Group
БЛОГ

Фантастичен викенд исполнет со супер промоции на Fashion Group

09.04.2021.

 

 

Сакајќи да ви го разубавиме секојдневието, овој викенд организиравме неколку промоции на онлајн продавницата на Fashion Group, но и во продавниците на брендовите за викенд исполнет со незаборавен шопинг.

Она за што прво сакаме да ве известиме е третиот роденден на вашиот омилен бренд Replay каде почнувајќи од денеска, па сè до 11-ти април ќе добиете намалување од -20% на целата пролет/лето колекција онлајн или во продавница.

Одберете го вашиот фаворит и овој викенд посетете ја продавницата на Replay каде ќе можете да ја погледнете новата колекција на брендот полна урбани и тренди парчиња за сечиј вкус.

Подеднакво фантастична промоција има и за сите останати брендови која се состои од -10% намалување на еден и -20% за два или повеќе производи освен за брендот Hugo Boss и Springfield за кој од утре, сабота, почнува да важи акцијата од -20% намалување на селектирани производи.

Како и секогаш, така и овојпат, посебно внимание им посветуваме на најмалите и нивниот омилен бренд Okaidi каде викендов ќе можете да си ги набавите сите слатки производи по одлични цени и намалување од -10% за еден и -20% за два или повеќе производи.

Сите парчиња за кои важат промоциите се од колекцијата пролет-лето 2021, па веруваме дека сега е совршениот момент да си ги набавите сите парчиња од листата за кои долго размислувавте.

По неколкуте месеци поминати во зимската гардероба, конечно дојде моментот кога целосно можеме да уживаме во пролетните комбинации со кои секогаш можеме целосно да експериментираме.

За да уживате во најдобриот шопинг оваа пролет, сè што треба да направите е да издвоите малку време во текот на викендот и да ги посетите продавниците на нашите брендови каде мерките за заштита и дистанца и овојпат се на највисоко можно ниво, сè со цел да го заштитиме вашето здравје.

Уживајте во почетокот на топлата сезона и само сега, по супер цени одберете ги омилените парчиња за деловните и лежерните комбинации за супер ефектен изглед оваа сезона.

 

 

*Попустите што се пресметуваат во кошничка не можат да се комбинираат со други промоции.

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                               

 

 

 

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

05.
May.
2021.
БЛОГ
Од денеска, во вашата омилена онлајн продавница Fashion Group во рамки на промоцијата Flash Deals ги ставивме најубавите парчиња за топлата сезона што е пред...
04.
May.
2021.
БЛОГ
За топлите денови што следат, брендот подготви целосно нова колекција во која вметна некои од омилените класици како поло маичките и оние со препознатливото ...
29.
Apr.
2021.
БЛОГ
За денот да е уште поубав, токму од денеска во продавниците на Fashion Group стартува празничното намалување од -30%, но и многу други промоции на вашите оми...
28.
Apr.
2021.
БЛОГ
Оваа сезона, најстилските модни додатоци за разубавување на секоја комбинација се со потпис на Parfois од каде доаѓаат и најубавите кампањи кои повикуваат на...
27.
Apr.
2021.
БЛОГ
Овие денови се збогуваме со топлите парчиња во потемни нијанси и целосно се препуштаме на пастелната палета на бои кои секогаш потсетуваат на долги и топли п...
26.
Apr.
2021.
БЛОГ
Иако се чини дека сосема заборавивме како изгледаа ваквите настани кои во последно време се одржуваат преку разните видови на онлајн платформи, гламурот на о...
23.
Apr.
2021.
БЛОГ
За прекрасните денови што доаѓаат, направивме колекција едноставно наречена „Кежуал – шик“, токму во стилот во кој сакаме да ги поминеме сл...
22.
Apr.
2021.
БЛОГ
Оваа година, темата е „Да ја обновиме нашата Земја“, па она за што ние денеска сакаме да разговараме е од колкава важност се и одржливите материј...
21.
Apr.
2021.
БЛОГ
Откако пред неколку дена ви ја претставивме колекцијата и фантастичните парчиња од истата, денеска се потсетуваме зошто Boss е еден од најдобрите брендови на...
20.
Apr.
2021.
БЛОГ
Од денеска, во продавниците на вашите омилени брендови на Fashion Group како и онлајн, и официјално започнува меѓусезонското намалување до -30%, но и многу д...