Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
GUESS

ПАЛТО

Шифра на артикл: GSS009681
Isbn: 1GG2069544Z-G64H
15.390 МКД
15.390 МКД
15.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 42
  *
 • 44
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 51% Памук 45% Полиамид 4% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 87026335-81
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 87014021-81
4.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 8419272-74
1.839 МКД
Заштеда -20%
2.299 МКД
Големина
S
M
L