Барај
Fashion Group ги слави жените: Супер промоции посветени само на дамите!
БЛОГ

Fashion Group ги слави жените: Супер промоции посветени само на дамите!

05.03.2021.

 

 

Во пресрет на денот кога само се потврдува колку голема улога имаат дамите во општеството, Fashion Group дополнително им го разубавува денот со исклучителни промоции на кои ниту една нема да остане рамнодушна.

Интернационалниот Ден на жената, 8 – ми март, е само уште еден повод да ги потсетиме сите дами на важноста на нивниот заеднички глас, на нивните права и рамноправност во социјалниот живот и последно, но не помалку важно, на шармот и харизмата што ги поседува секоја една од нив.

На насловната: Уметницата Ana Leovy за Mango 

Сакајќи целосно да им ги посветиме прекрасните денови што следат, направивме неколку промоции во чии рамки секоја дама ќе може да си ги набави парчињата за совршена и шик пролет.

Почнувајќи од денеска, па сè до 8-ми март, во тек ќе бидат неколку промоции чии предности ќе можете да ги искористите во кошничка или пак на каса во одбрани продавници на брендовите на Fashion Group.

Од денеска, во продавниците на Fashion&Friends, Geox, Superdry, Levi’s, Guess, Parfois, Replay и Women’secret, ќе можете да си набавите повеќе производи и да добиете намалување од -10% за еден, -15% за два и -20% за три и повеќе производи.

Подеднакво привлечна е и промоцијата во Mango, каде сите дами можат да си ја направат омилената пролетна комбинација и да добијат -10% за еден и -15% за два или повеќе купени производи, а истото се однесува и за брендот Springfield.

Она што не смееме да го заборавиме, а на што знаеме дека дополнително ќе се израдувате е тоа што во вашиот омилен Guess, од денеска па сè до 8 – ми март, со секоја направена сметка над 2.000 денари ќе добиете исклучително уникатен подарок изненадување, на што количините се ограничени.

Секогаш славејќи ја моќта на жените, нивната независност и убавина, Fashion Group и оваа година ве радува со исклучителни нови колекции во кои вметнавме неодоливи парчиња во кои знаеме дека пред сè, ќе се чувствувате свои.

Во деновите што ни претстојат, но и во сите останати, не заборавајте секогаш да одвоите време за себе, постојано да ја „храните“ вашата креативност и љубопитност и најважно, секогаш да бидете задоволни со себе!

*Промоциите што се пресметуваат во кошничка нема да можат да се комбинираат, бидејќи системот дозволува корисникот да внесе само еден купон код.

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                               

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

14.
Apr.
2021.
БЛОГ
Ако мислевте дека оваа среда не може да биде поубава, она што треба да го знаете е дека само денеска, ќе добиете -20% на целата колекција полна со тренди и у...
13.
Apr.
2021.
БЛОГ
Сите парчиња на германскиот луксузен бренд и овојпат се како создадени за ултра стилски комбинации, за секој еден клиент на брендот кој секогаш има уникатна ...
12.
Apr.
2021.
БЛОГ
Постои ли нешто поубаво од долга и топла летна авантура...? Иако се чини како да подзаборавивме на овие моменти, омилениот бренд за модни додатоци Parfois на...
09.
Apr.
2021.
БЛОГ
Сакајќи да ви го разубавиме секојдневието, овој викенд организиравме неколку промоции на онлајн продавницата на Fashion Group, но и во продавниците на брендо...
08.
Apr.
2021.
БЛОГ
Она што ние го направивме за да ви ја олесниме потрагата по најубавите парчиња е оваа шик колекција полна неодоливи парчиња совршени за пролет, од кои вие са...
07.
Apr.
2021.
БЛОГ
Парчиња од исклучително нежен материјал во бои и модели како никогаш досега, дополнително разубавени со впечатливи дезени кои никогаш нема да сакате да ги по...
06.
Apr.
2021.
БЛОГ
Популарниот бренд за новата пролетна сезона понуди сосема нова и исклучително стилска колекција едноставно наречена „Forward“ со што повторно ја ...
05.
Apr.
2021.
БЛОГ
Посетете ги продавниците на нашите брендови каде мерките за заштита од пандемијата се на највисоко можно ниво и подготвени дочекајте ги топлите денови на кои...
02.
Apr.
2021.
БЛОГ
Шетајќи по Широк сокак, се уверивме дека впрочем убавите работи не се измениле, туку само добиле нова димензија поради пандемијата – девојките сè...
31.
Mar.
2021.
БЛОГ
Во продавницата на Replay и онлајн на fashiongroup.com.mk пристигна новата ултра шик и урбана колекција на брендот чии парчиња се обожувани ширум светот.