Барај
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
DESIGUAL

МАИЦА

Шифра на артикл: 21SWTKCZ-3067
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • S
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Памук


Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 161726-3832
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 8869820-71
999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ J20J216347-TPZ
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ WS310621A-41R
2.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS009856
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 87017141-81
390 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ J20J216184-TPZ
2.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DW0DW10151-TOU
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS009740
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ W1010468A-5FE
2.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 3279456-72
949 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL