Барај
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
MANGO

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: 37055826-99
Šifra proizvođača: 37055826
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 96% Козја кожа 04% Цинк Постава: 100% Полиуретан Влошка: 100% Полиуретан Ѓон: 100% Термопластика

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 203315_BK
1.490 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 47041028-99
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 203476_BK
2.290 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 200273_BK
3.490 МКД
Големина
37
38
39