ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
MANGO

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 67097669-70
2.990 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 2.100 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67849207-08
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67047662-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67097879-43
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67067109-99
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67049206-37
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67049206-06
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67067664-12
1.490 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67056303-81
1.690 МКД
Заштеда -32%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67984412-02
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67064396-05
1.990 МКД
Големина
S
M
L
string(0) ""
string(0) ""