Ж.СУКЊА
Ж.СУКЊА
Ж.СУКЊА
Ж.СУКЊА
Ж.СУКЊА
Ж.СУКЊА
Ж.СУКЊА
Ж.СУКЊА
Ж.СУКЊА
Ж.СУКЊА
Ж.СУКЊА
Ж.СУКЊА
Ж.СУКЊА
Ж.СУКЊА
DESIGUAL

Ж.СУКЊА

Шифра на артикл: 20SWFW24-9019
Провери достапност
  • 38
    *
  • 40
    *
  • 36
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 100%Полиестер


Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 20SWFK02-5001
3.912 МКД
Заштеда -20%
4.890 МКД
Големина
S
M
L
string(0) ""
string(0) ""