ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
MANGO

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 67075972-52
2.490 МКД
2.490 МКД
1.992 МКД
Заштеда: 498 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 100%Вискоза

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67095920-05
1.791 МКД
Заштеда -10%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67067664-85
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67067664-12
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67056303-81
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67036706-05
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67065946-52
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67064396-09
1.791 МКД
Заштеда -10%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67984412-02
1.791 МКД
Заштеда -10%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67065129-99
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67064396-05
1.791 МКД
Заштеда -10%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67094405-99
2.241 МКД
Заштеда -10%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67074412-99
1.791 МКД
Заштеда -10%
1.990 МКД
Големина
36
38
40
42
34
string(0) ""
string(0) ""