Барај
%
×
Okaidi new collection
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
DESIGUAL

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: DG24SWFW08-2000
0 МКД
6.090 МКД
6.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ВИСКОЗА


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67047120-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67057136-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА RW9881 {84911G}098
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67056321-99
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67095744-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67067113-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67027141-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GW4GD68 Z2U00 JBLK
4.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА HB50514266 001
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА LVA7522-0001
4.690 МКД
Големина
24
25
26
27
28
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67045752-99
3.490 МКД
0 МКД
6.090 МКД
6.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1