Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
MISS SIXTY

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 6N4KJ4920000-G07

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • XXS
  XXS
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 97%Полиестер 3%еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37035131-94
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS013198
6.190 МКД
Големина
27
27
29
25
26
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА J20J217647-0IM
2.952 МКД
Заштеда -44%
3.690 МКД
5.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 6882869-42
716 МКД
Заштеда -60%
1.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 17075960-92
796 МКД
Заштеда -60%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА RPL005553
2.547 МКД
Заштеда -70%
8.490 МКД
Големина
27
27
29
30
25
26
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 53073023-92
597 МКД
Заштеда -70%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L