Барај
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
DESIGUAL

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 21SWFD02-5083
4.890 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 30
  *
 • 32
  *
 • 26
  *
 • 28
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21


Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 87097149-52
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 6889069-14
1.499 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 6889948-15
1.499 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 6889883-17
1.799 МКД
Големина
S
M
L
XL