Барај
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
DIESEL

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: A024320ICAH-900
2.990 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 1.200 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • XS
    *
  • S
    *
  • M
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS010311
7.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 17052021-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS009977
3.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 17031084-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА DW0DW10196-BDS
3.390 МКД
Заштеда -39%
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS009361
3.630 МКД
Заштеда -30%
5.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS009323
4.150 МКД
Заштеда -20%
5.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS009061
3.490 МКД
Заштеда -41%
5.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 87070549-99
1.290 МКД
Заштеда -48%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS008873
3.110 МКД
Заштеда -20%
3.890 МКД
Големина
XS
S
M
L