Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
GUESS

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: GSS009123
Isbn: W0RR38R2QA0-F133

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Состав 41% Полиамид 35% Акрил 11% Волна од камила 10% Полиестер 3% Еластан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 27009206-08
1.790 МКД
Заштеда -28%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 27095132-07
890 МКД
Заштеда -10%
990 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 27040066-08
1.190 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS012383
6.590 МКД
Заштеда -20%
8.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА A049480DFAW-1AG
7.790 МКД
Заштеда -30%
11.190 МКД
Големина
27
28
25
26
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 27074007-08
2.390 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS011564
3.290 МКД
Заштеда -30%
4.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 27050360-06
1.490 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS011323
3.290 МКД
Заштеда -30%
4.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS009810
4.595 МКД
Заштеда -50%
9.190 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 87095695-07
894 МКД
Заштеда -40%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 161606-0003
4.295 МКД
Заштеда -50%
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L