Барај
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
CALVIN KLEIN

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: J20J214128-ZAA
Провери достапност
  • XS
    *
  • S
    *
  • M
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 79%Полиамид 21%елстин

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""