Барај
%
×
Forever denim with replay
ВРВКИ
TIMBERLAND

ВРВКИ

Шифра на артикл: TA1FOV 210
0 МКД
390 МКД
390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ВРВКИ
Бренд TIMBERLAND
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Боја ОКЕР
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% НАЈЛОН