Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
DAN JOHN

ВРАТОВРСКА

Шифра на артикл: DJ001499
Isbn: CONT05-3109-EASBORDEAUX
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ВРАТОВРСКИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја БОРДО
Сезона Dan John Continuity
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1