Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ВИТКАЧ ЗА ТРЕПКИ
ВИТКАЧ ЗА ТРЕПКИ
ВИТКАЧ ЗА ТРЕПКИ
ВИТКАЧ ЗА ТРЕПКИ
ВИТКАЧ ЗА ТРЕПКИ
ВИТКАЧ ЗА ТРЕПКИ
KIKO MILANO

ВИТКАЧ ЗА ТРЕПКИ

Шифра на артикл: KM0050900300044
Šifra proizvođača: KM005090030
440 МКД
440 МКД
440 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ВИТКАЧ ЗА ТРЕПКИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона KIKO Continuity
Состав Карбон стакло, силикон
Trenutno nema komentara