Ж.САНДАЛИ
Ж.САНДАЛИ
Ж.САНДАЛИ
Ж.САНДАЛИ
Ж.САНДАЛИ
Ж.САНДАЛИ
Ж.САНДАЛИ
Ж.САНДАЛИ
Ж.САНДАЛИ
Ж.САНДАЛИ
STEVE MADDEN

Ж.САНДАЛИ

Шифра на артикл: SM11000681-063
6.190 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 2.500 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  *
 • 41
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
 • 37
  *
 • 38
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
Бренд STEVE MADDEN
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона пролет/лето 2020
Состав Синтетика

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""