ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
MANGO

ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ

Шифра на артикл: 67000561-48
Провери достапност
  • 37
    *
  • 39
    *
  • 40
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 100%Полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.490 МКД
Големина
38
39
37
40
36
Sačuvano u omiljne
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.490 МКД
Заштеда -40%
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
2.490 МКД
Големина
37
38
39
40
36
41
Sačuvano u omiljne
1.690 МКД
Заштеда -32%
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.990 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
string(0) ""
string(0) ""