Барај
ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
MANGO

ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ

Шифра на артикл: 17072886-05
2.490 МКД
2.190 МКД
2.190 МКД
Заштеда: 300 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% Полиуретан Ѓон: 100% Термопластика Постава: 90% Полиуретан 10% Полиестер Влошка: 100% Полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
4.145 МКД
Заштеда -50%
8.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41